укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

Про нас

Вітаємо на нашому сайті!

 

Дякуємо за увагу до компанії Baby Service Вараш!

 

Дозвольте розказати - хто ми такі, чим займаємось і яка наша місія.

 ✔ Спочатку трохи історії:

ТМ Baby Service заснувала в 2005 р київський підприємець Олена Фетисова. Такий проект був першим в Україні, починався з прокату дитячих ваг. 

 Сьогодні в нашому асортименті всі можливі товари, які тільки можуть знадобитися при догляді за дитиною -

  • звичні всім автокрісла, коляски, ліжечка, ходунки, стільчики для годування, усілякі іграшки, гойдалки, бізіборди,
  •  потрібні багатьом дитячі ваги і молоковідсмоктувачі,
  •  і, найголовніше, рідкісні але дуже важливі товари медичного призначення!: лампи для лікування жовтяниці новонароджених, лампи для кварцування, небулайзери, зволожувачі повітря.

На сьогодні компанія Baby Service працює он-лайн по всій Україні, надає послуги як для українців так і для іноземних гостей, які приїжджають до нас з дітьми.

Крім того шоуруми Baby Service вже працюють більш ніж в 20 містах України і навіть в Республіці Молдова. Компанія продовжує розширювати свою мережу, розвиваючись за системою франчайзингу.

 ✔ Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо в оренду товари найкращих брендів-виробників. Товари, визнані батьками в Україні і в усьому світі. Товари з найкращими рекомендаціями. Товари тільки відмінної якості - надійні і безпечні.

Після кожного прокату речі проходять ретельну обробку і досліджуються на предмет інесправності. Текстильні частини автокрісел, колясок, манежів обробляються парою. Пластикові деталі товарів миються і обробляються антисептиком "Аноліт КРИСТАЛ" - медичний антимікробний засіб широкого спектра дії. Сидіння ходунків, ремені безпеки від стільчиків знімаються і перуться дитячим безфосфатним засобом для прання. Приміщення, де зберігаються товари, кожен день обробляється бактерицидною лампою.

У прокат надходять тільки ідеально чисті справні речі в упаковці.

 ✔ Наша місія:

Ми розділяємо бажання батьків купити половину речей з дитячого магазину в прагненні забезпечити малюка всім-всім най-найкращим. І також,як і ви, не робимо цього, оскільки розумієм, що це не є раціонально. 

Ми хочемо щоб всі діти і їх батьки отримували потрібні товари відмінної якості але за розумну ціну. Сервіс оренди дитячих товарів збереже не лише батьківський бюджет, але і час - який спочатку витрачається на пошук потрібної речі, потім на покупку, а потім, через пів-року / рік на продаж речей, з "яких вже виросли".

 Крім того в світі зростає інтерес до екологічності щоденного життя, набирають популярності рухи ресайклінг, апсайклінг і фрісайклінг.

Оренда дитячих товарів це по суті ресайклінг, тобто предмет (дитяча іграшка, наприклад) використовується весь свій ресурс тільки різними власниками.

Іграшки з якісного пластику, манежі і автокрісла з міцного текстилю, міцні коляски, не кажучи вже про дитячі ваги і молоковідсмоктувачі - все це може радувати не одного господаря.

 Насолоджуйтесь батьківством, спілкуванням з людьми і літом! А про догляд за речами ми подбаємо.

Ваш Baby Service Вараш.