укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

Дитяче автокрісло напрокат у м.Вараш

Автокрісло для немовлят, чи автокрісло для дитини 6 років. Для кожного віку дитини необхідне відповідне автокрісло,яке враховує вік і вагу дитини (анотропометричні дані дитини). Завичай, коли кажуть автокрісло, мається на увазі автокрісло для дитини.

  • Якщо ви плануєте автомобільну подорож Європою з дитиною, то наявність автокрісла із сертифікатом не нижче ECE R44/04 — необхідність! Без нього, в Європі, Ви не маєте права перевозити дитину в автомобілі.
  • В Україні згідно правил дорожньго руху п.21.11: "забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля - без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда". На жаль використання автокрісла в Україні на сьогодні лише рекомендоване. а не є обов'язковим!, тому деякі батьки легковажно перевозять дітей в автомобілі без спеціальних дитячих крісел. 

Для відповідальних батьків BabyServiсе Вараш допоможе Вам підібрати автокрісло на прокат відповідно до віку дитини та Ваших уподобань. Ми пропонуєм оренду дитячих автокрісел тільки із сертифікатом безпеки ECE R44/04. 

На сьогоднішній день загальноприйнятою є класифікація автокрісел відповідно до Правил ЄЕК ООН № 44 в редакції 04 (ECE R44/04). Відповідно до неї дитячі автокрісла (автомобільні сидіння для дітей) умовно поділяються на 5 категорій:

  1. група 0 Вага дитини — до 10 кг. Приблизний вік — від народження до 6-9 місяців.(автокрісло-переноска)
  2. група 0+ Вага дитини — до 13 кг. Приблизний вік — від народження до 12-15 місяців.
  3. група I Вага дитини — від 9 до 18 кг. Приблизний вік — від 9 місяців до 4-5 років.
  4. група II Вага дитини — від 15 до 25 кг. Приблизний вік — від 3 до 7 років.
  5. група III Вага дитини — від 22 до 36 кг. Приблизний вік — від 6 до 12 років.

 

Інформація про категорію автокрісла присутня на бірці помаранчевого кольору Знака офіційного затвердження.

наклейка , що засвідчує покупця про сертифікацію автокрісла

На сьогодні діє сертифікат безпеки дитячих автокрісел ECE R44/04, який був затверджений 23.06.2005року і вступив і дію в 2009 році.

 Згідно цього документу всі автомобільні сидіння для дітей тестуються на швидкості 50 км/год. В краш-тести также включений удар ззаду на швидкості 30 км/год.

Часом ще можно зустріти позначку про сертифікацію ЕCE R44/03. Автокрісла, сертифіковані по попередній редакції стандарту - ECE R44/03 - в Європі ще допускається эксплуатувати до 2020 року, (тобто впродовж 10 років після вступу в дію нових норм ECE R44/04 ).

Та ми категорично не радимо нехтувати  рівнем безпеки і використовувати автокрісла з R44/03, врахувуючи що цей стандарт морально застарів ще в 2009 році!

 Сертифікат безпеки автокрісла за стандартом ECE R44/04 гарантує: 

• повну комплектацію автокрісла (фіксатор діагональної лямки, механізм регулювання ременя, докладна інструкція); 
• захист від ударів збоку;
• комфортне положення дитини в автокріслі;
• надійність всіх деталей, високу якість матеріалів;
• схему по установці крісла в автомобілі.

 

З 2013 года принятий и введений в эксплуатацию новий стандарт дитячих автомобільних сидінь ECE 129 i-Size, який з часом має заміний діючий зараз ECE 44. На даний момент обидва стандарти  ECE 44/04 і ECE 129 i-Size) функціонують паралельно.

 

Нагадуєм! При оренді чи купівлі чи оренді дитячого автокрісла обов'язково перевіряйте наявність сертификата  ECE R44/04 и відповідного ярлика безпосередньо на автокріслі!

Будьте відповідальними батьками! Адже любов до дитини - це перш за все турбота про її здоров'я і безпеку!

Принцеси і принци також їздять в автокріслі, причому вже від народження:)