укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

Коляскі дитячі прогулянкові. Прокат в м. Вараш

Придбання коляски прогулянкові - це питання починає хвилювати батьків приблизно з 6 - 8 місяців, коли дитина починає сидіти. Тоді малюка можно починати пересаджувати в прогулянкову коляску, адже хороші прогулянкові коляски забезпечують підтримку спинки і горизонтальне положення для сну. 

Чи знаєте ви коли з'явилась перша дитяча коляска? Тільки в 1733 році. Являла собою невеличкий возик, в який запрягалась поні або коза. 

Перші дитячі коляски були доступні лише найвищім найбагатшим верствам населення Англії. Масового поширення в світі використання дитячих колясок набуло тільки після 1840 р. завдяки королеві Вікторії, яка полюблала сама прогулюватись із своїми дітьми.

Купити дитячу коляску стало простіше в 20 ст.

Але тільки після другої світової війни коляски війшли в масовий вжиток і стали звичною річчю для кожної сім'ї з маленькими дітьми.

Коляска до 7 кг була фантастикою для матусь тих часів!

Якщо раніше дитячі коляска мала бути красива, безпечна і найдійна, сьогодні до дитячих колясок додались нові вимоги - коляска має бути компактна і легка

Ще тридцять років тому легкі прогулянкові коляски були більше схожі на гамак в алюмінієвій рамі. Не йшлося про амортизацію чи зручність для малюка, все приносилось в жерту вазі і компактності коляски.

Сьогодні ви можете возити в прогулянковій колясці малюка від народження - для цього є різноматнітні муфти,накидки, люльки для новонароджених для прогулянкових коляск та багато інших девайсів.

Сучасні технології дозволяють виготовити коляску вагою трохи більше 4 кг без шкоди для надійності і безпеки для малюка. 

BabyService Вараш пропонує прокат самої компактної коляски Qbit+, оренду коляски Maclaren (компанія-
винахідник коляски-трості), прокат першої коляски, яку стало можливо брати в салон літака - Babyzen Yoyo, та прокат популярних колясок Carella, El Camino, Joie.

Наші коляски легко помістяться в будь-яке маленьке авто!

Для замовлення пишіть, телефонуйте ☎: (096) 120-820-5 або заходьте до нас в офіс разом з малюком і оберіть те, що вам найбільше до вподоби.

                  

 ☺Так, дитячі коляски можно використовувати і для  вуличних тренувань. Пробіжка по парку з коляскою
можлива, це точно - пробували самі, і бачили як це роблять інші.