укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

Дитяче ліжко - оренда в м. Вараш.

Дитяче ліжко. Не купити, а взяти на прокат в м.Вараш якщо до вас приїжджають гості з маленькою дитиною. Дитяче ліжко вирішить питання повноцінного комфортного відпочинку дітей та їх батьків.

Дитяче ліжко - дуже важлива річ в житті малюка. Річ яка придбавається однією з перших і використовуться найдовше. Адже дитина проводить уві сні дуже багато часу в своєму житті. Навіть в 6 років діти сплять вночі 10-11 годин. І ще годинку-дві вдень. Тому дитяче ліжко напрокат допоможе солодко спати вашим маленьким і дорослим гостям.

Дитяче ліжко, 120 х 60 см, розраховане для діток від народження до 4-5 років. Хоча багато батьків вже в 2-3 рочки купують дітям підліткові ліжка або дитячі диванчики.

Ми надаємо  в оренду дитячі дерев'яні ліжка ТМ Верес (Україна) 120 х 60 з ортопедичним матрацом і водонепроникним наматрацником. Постільну білизну ви використовуєте власну.

 

Як вибрати дитяче ліжко, поради від Євгена Комаровського:

 

 

Важлива інформація для бабусь і дідусів та інших родичів! 

До вас приїжджають в гості маленькі онуки, або маленькі племінники, або перші і другі одночасно.

  • Візьміть напрокат ліжечко, манежик і крісло для годування щоби створити своїм гостям відпочинок у звичній зручній обстановці. Не потрібно тримати малюків на ручках, коли будете годувати. Не потрібно тулитися на дивані, якщо малюк звик спати вдома в окремому ліжечку.
  • Ми доставляєм, складаєм/збираєм. А коли потрібно - приїдем, розкладем і заберем назад

А вам залишаться тільки чудові згадки про час проведений з дітьми.

Інформація, замовлення за телефоном ☎: (096)120-820-5