укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

Манеж, манеж-ліжко напрокат в м. Вараш

Манеж або дитяче ліжечко. У прокат у нас можна взяти і перше і друге. Причому одночасно :) Ані манеж ані ліжечко не краще і не гірше один одного, вони створені для різних цілей, але успішно можуть заміняти один одного!

Оренда манежа стає популярною із сезоном відпусток - люди їдуть з дітьми на море, на дачу, просто в гості. Тоді манеж покликаний забезпечити малюку комфортний сон. Крім того багато малюків віком 3-6 місяців, а часом і старші,в манежі проводять час в іграх, вчаться повзати і вставати. Адже стінки в манежі м'які, тому малюк безпечно навчається нових навичок.

Ми пропонуєм манежі на прокат тільки найкращої якості, манежі які отримують багато схвальних відгуків від батьків і задоволення малюків. Замовити вже можно на сайті або за ☎ (096)120-820-5 (Viber).

Дитячий манеж - досить потрібна річ на літо для вашої дитини. Малюк може і  комфортно спати в манежі-ліжечку, при цьому на свіжому повітрі - на терасі, на балконі, і крім того ви можете відпочивати в лісі, на пляжі і взяти з собою манеж - дитина буде гратись в безпечних умововах.

Звичайно дітки всі різні, і хтось навідріз не захоче обмежити свій простір манежем. Наприклад я використовую свій манеж тільки для сну і коли потрібно залиши дитину одну без нагляду на декілька хвилин. В манежі, я впевнена, моя дитина буде в безпеці!

Отже, коли в основному знадобиться манеж:

  1. завдяки складаний конструкції манеж поміщається в будь-який багажник автомобіля, а при бажанні і в туристичний рюкзак. Тобто, манеж дуже зручно брати в поїздки. Легко скласти, займає мало місця.
  2. манеж збирається за одну хвилину без жодного інструменту, але навіть в розкладеному вигляді манеж легко переміщати;
  3. манеж органічно виглядає в умовах природи, пляжу або дачі.

 Манеж-ліжечко на пляжі. Загальний вигляд.