укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

МОБІЛІ (КАРУСЕЛЬКИ), ДУГИ

Чи потрібні іграшки новонародженим?

Звичайно що так! Адже пізнання навколишнього світу у малюків починається з іграшок. Щоправда у перші місяці малюк буде не так гратись іграшками, як спостерігати за ними, досліджувати на дотик і смак.

Спостерігання за предметами — це сама перша доступна для малюка розвага, і вона може принести малюкові величезне задоволення.

Мобіль або підвіска - це підвісна конструкція с обертаючимися іграшками, яка кріпиться до ліжечка дитина і ззовні нагадує карусельку. Зазвичай мобіль це не лише підвіска, а дійсно справжня каруселька - іграшки рухаються під звуки різних мелодій.

Перші іграшки малюків це брязкальця, м'які браслети-іграшки - допомагають зосередити увагу, розвивають координацію рухів голови і рук, навички фіксування погляду на предметах, що рухаються, навички визначення джерела звуку.

Іграшки для дітей від народження повинні бути яскравих, контрастних кольорів - це пов'язано з особливістю зору в немовлят.

Підвіски-мобілі поєднуються в собі всі можливі способи розважити малюка - і різні яскраві кольори, і цікаві форми, і різні фактури тканини, і звукові ефекти і мелодії.