укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61
СТІЛЬЧИКИ ДЛЯ ГОДУВАННЯ

Крісло дитяче для годування. Оренда в м. Вараш

Так само як і спеціальні дитячі ліжечка, для малюків передбачені і інші спеціальні "малюкові меблі". Зокрема стільці для годування.

Що в них особливого, крім розміру. Зазвичай стільчики для годування обладнуються пасками безпеки та перетинкою між ніжками, для запобігання падіння малюка. Стільчик для годування зазвичай має високі ніжки, щоби згодом можно було ставити його до загального столу і малюк міг перебувати за столом "на рівних" із дорослими. Стільчик для годування часто має власну стільничку, за якою легко доглядати якщо щось на неї попаде їжа або прол'ється рідина.

Крім того часто стільчик для годування використовується для творчого дозвілля малюка - малювання, ліплення.

Навіщо потрібна оренда стільчика для годування, адже це як раз та сама річ яка купується надовго. Стільчик для годування напрокат беруть, якщо до вас надовго приїжджають гості з маленькою дитиною. і ви хочете щоби було комфортно і малюкові і батькам.  Також стільчик для годування можно взяти в оренду в поїздку, якщо ваш власний стільчик надто габаритний чи важкий. Для цього ми пропонуєм мобільний компактний стілець IKEA ANTILOP - мега легкий, супер зручний, займає мало місця в приміщенні. 

 

Малюк і стіьчик для годування