укррус

Телефони у Вараші

  • (096) 120-82-05
  • (095) 781-42-61

ВАГИ ДИТЯЧІ

Вага дитини - хвилююче питання для батьків в перші місяці життя дитини. Сільки має важити дитина, як зважити дитину вдома, чому дитина не набирає у вазі? Для новонароджених дітей вага є важливим показником здоров'я, адже організм новонародженого малюка дуже ніжний, і легко реагує на будь які зміни в житті малюка.

Ваш малюк зовсім маленький, і ви хочете знати як він росте кожен день, або скільки з'їдає немовля молока за одне годування. Крім того, маючи дитячі ваги вдома, можна запрошувати педіатра додому, а не водити малюка в поліклініку, що особливо має значення в зимовий період. У будь-якому випадку Вам знадобляться дитячі ваги. 

 Для зручності вимірювання ваги дитини ми пропонуємо взяти дитячі електронні ваги в оренду. Чому дитячі ваги напрокат це зручно?

  • Тому що швидше за все регулярно або щодня використовувати ваги Ви будете перші 1-2 місяці. Саме стільки зазвичай потрібно ретельно слідкувати за вагою дитини. Тобто, коли налагоджується грудне вигодовування, встановлюється режим харчування і дня дитини і мами.
  • Тому що крок вимірювання звичайних побутових підлогових ваг становить 50-100 грам !!!, що при вазі новонародженого 3-4 кг просто недозволена похибка.
  • Тому що надійні дитячі ваги коштують понад тисячу гривень. А вага дитини це не той предмет, де можна вимірювати приблизно. Ваги в оренду Ви отримуєте вже від 100 грн за тиждень!
  • Але ж можна зважити на кухонних вагах, можете подумати Ви☺. Теоретично, крок вимірювання дозволяє. Але щоб отримати точну цифру, вага дитини має розподіляться рівномірно. Дитина повинна бути нерухомою. Але ж посадити і тим більше поставити новонародженого не можна. Не кажучи вже про те, що тільки дитячі ваги обладнані анатомічним зручним ложементом і функцією вимірювання ваги дитинку в активному русі (функція Hold).
  • Тому що взявши дитячі ваги в оренду, Вам не доведеться думати, де їх зберігати потім. Просто повернете ваги назад нам.
  • Тому що Baby Service Вараш пропонує в оренду дитячі елетронній ваги тільки кращих виробників медичної техніки!

 Наостанок пропонуємо трохи сухої але вкрай потрібної інформації.

Що є середньостатистична норма ваги. Відомо, що здорова новонароджена дитина в нормі може важить від 2,4 до 4,4 кілограма. Причому дівчатка, за статистикою, важать дещо менше хлопчиків. Те ж і з нормами набору ваги дітей - статистика показує, що дівчатка повільніше набирають вагу ніж хлопчики.

А скільки повинен важить здорова дитина в 1 тиждень, або в 1 місяць? Наводимо нижче норми ваги від Всесвітньої організації здоров'я, прийняті на сьогоднішній день більш ніж в 140 країнах.

Таблиця - Вага дитини віднародження до року по місяцях (дівчатка і хлопчки).